pula te llojeve te ndryshme dhe vez.

Shitet nga: Herolind 16 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes pula te llojit: brahma te bardha,te kuqe,gold,te zeza, orpington,kokinkin etj;,poashtu shes edhe vez te ketyre pulave. Per informata kontaktoni numrin 044 391 025/049 748 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim