pula

Shitet nga: Ardian Bajrami 17 Tet 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prizren
shes 33 pula te shtepis dhe 5 gjela,pula jane vojse te mirra te shendosha ,te vaksionuara,per momentin sikur te gjitha pulat ne kete kohe edhe kete i nderrojne pendlat e tyre...jane 20 mujshe *nje vite e gjys*fshati lubizdhe komuna prizren...mund te kontaktoni edhe permes wiberit...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim