shabo gela

Shitet nga: Afrim 27 Pri 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shabo gjela 10€per ma shum info kontakto 044 286-092 dhe 049/286-092
Viber +37744286092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim