shes 4 Klysh gjuetie(zagar)

Shitet nga: kelysh 08 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
shes kelysh gjuetie te races shum te mire,ne gjendje te shendoshë..

3 mashkuj dhe 1 femer..

qmimi per 1 klysh eshte 200€uro..

nese i merrni krejt,qmimi i fundit eshte 600€uro..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim