shes bikun edhe mshtjerren

Shitet nga: thaqi 27 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
shitet biku dhe mshtjerren te ushqyer me ballgur sillazh edhe san ndrrim i mundeshem me lop qumeshtore
mshtjerra:450€ , 6 muajshe
viber:+37744513487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim