shitet kafazi ose per ndryshe qymezi

Shitet nga: A.berisha 12 Mar 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
shitet qymezi per pula me mrez te mir me profil dhe kulmi me tenece shum i mir dhe i fort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim