zogj te pulave tona

Shitet nga: avniu 29 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Shes Zogj te pulave tona, njekohesisht bejme dhe sherbime me inkubator per klientet tane.
Me sherbime korrekte dhe qmime te voliteshme me start 0.60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim