Linjea komplet per dyer e dritare te plasti..

Shitet nga: Titiz Maqinat 02 Qer 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHESIM MAKINA TE REJA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C PLASTIKES ME QMIME SHUM TE VOLITSHME1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA.................................................
2.MAQINA NGJITESE (peglla.....................................................................................................
4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE ...........................................................................
3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA................................................
5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA....................................................................
6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA..........................

kompleti 6 maqinave 005

Ose ne Viber +37744126098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim