Makina te reja per dyer e dritarve

Shitet nga: Arben 19 Shk 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim maqina me Qmime shume te volitshme nga Turqia per dyer e dritare
Te markave te ndryshme si p.sh
Titiz makina
Aykirca makina
Murat
Pan makina e shume te tjera urnoni e na vizitoni ose kontakto ne nr tel ose ne viber
+37744126098.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim