Abkant kalamdrim

Shitet nga: Bashkim Hoti Zinkunie 08 Pri 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 345 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Abkant per llamarin
Kapaciteti 2570mm x 2 mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim