Abkant me segmente

Shitet nga: Bashkim Hoti Zinkunie 08 Pri 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Abkant 3100mm me segmente deri ne trashesin 1,6 mm
Marka:Jörg
Makineria ne gjendje perfkte ne shum mundesi per kaseta, polica, kutia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim