Brener

Shitet nga: Minafir Berisha 23 Shk 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Breneri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim