CNC Burgia 6 mm 8 mm 10 mm

Shitet nga: d.kurtishaj@hotmail.com 25 Jan 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
CNC Burgia 6 mm 8 mm 10 mm
per Alumin
Per Dru dhe per shum gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim