Dy makina per perpunim te letre konfekcion letres

Shitet nga: tosum rahmani 07 Pri 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makinat jane ngjendje te regull dhe bejn prerjen e letres ne format te ndryshme per mbeshtellje dhe me shtyp dy njgyrsh.
tjetra ben formatizim te qeseve me ngjitje te nxeht dhe ben gjatsi me foto qli dhe manual
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim