Furre buke gjermane matador 8.2 m2 me korent

Shitet nga: xeni 30 Mar 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet furra buke gjermane matador 8.2 m2 me korent 120 buk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim