Gersher Gershër Gershaj per llamarin

Shitet nga: Bashkim Hoti Zinkunie 08 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Marka:lötze
Kapaciteti: 4000mm x 5 mm
Hydraulik
Cnc tuchscreen
Ne gnendje shum te mir!
Per shkak blerjes se makines te re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim