Gurthyesi Belt 6

Shitet nga: Susuri 08 Nën 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes gurthyesin Bel 6 per me shum informata kontaktoni
049/429865.
Cmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim