Inventar per furr

Shitet nga: avni 19 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
furr vitrina mikseri veknarica frigorifera tablla tepsia raftet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim