Kamion Mercedes 1719 4x4

Shitet nga: Morina Ali 01 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet

Kamioni Mercedes 1719 4x4 (2 aksa)

E ka mundesin me ndryshu per kyper

14'200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim