Kamion Saurer 290D

Shitet nga: Morina Ali 02 Maj 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet

Kamion Saurer 290D sanekqar (me tabela ks)

me dy lloj lidhje rimorke

5'000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim