Katerpillar 920 9T

Shitet nga: Morina Ali 01 Pri 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 800 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Katerpillar 920 9tona

15'800 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim