Kompresor mobil diesel

Shitet nga: Morina Ali 02 Maj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet

kompresor te ajrit per punime ne rrug ose ndertimtari

4'900 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim