Kompresori per shkarkim te cementes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NT SUSURI 01 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet kompresori per shkarkim te cementes prodhim gjerman per me shum telefoni ne numrin e telefonit 044-116-452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim