MAKINE

Shitet nga: vloran 26 Gsh 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes mashin pres per dritare qmimi sipas marrveshjes ne gjendje shum te rregull prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim