Makina Zenith 940 Prodhim Gjerman

Shitet nga: Skender 29 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makina per prodhimin e kubzave te betonite ku ka disa forma te ndryshme dhe drrasate e veta eshte ne menyre fulle automatike ku eshte ne sistemin me te ri po ashtu kopjuteri eshte ne gjuhen Shqipe dhe munde te provohet ne vende po ash shitet Linda 3.5 ton lartesia 6metra eshte me gase....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim