Makina per qepje

Shitet nga: shaban 19 Pri 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
ka aedhur nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim