Makina per zdrukthtari

Shitet nga: Art 09 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
bonsek dhe cerkullar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim