Makine

Shitet nga: ymer shala 08 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
she magjina pre labinot ardha nga italija pak e pedore ashta shum e mir pre ma shum fjla muni me thirr ne tel 045 635 527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim