Makineri per furra buke

Shitet nga: Makineri per furra buke 22 Shk 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim makineri per furra buke italiane dhe gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim