Makineri per furra buke

Shitet nga: ntsh xeni prizren 12 Jan 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim makineri per furra buke ntsh xeni landovic prizren .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim