Makineri te ndryshme per furra buke

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH "XENI" 10 Gsh 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim makineri per furra buke jan gjermane dhe italiane. Bruaatriqe te madhsive te ndryshme furra me korent dhe me dru kiflarica veknarica presa te brumit tepsia 80 ×60 dhe 60×40 italiane me bira dhe pa bira shesim maqina te panqeves gorices. Shesim beza me porosi per traka per veknarica.etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim