Makineri zejtare per perpunime mekanike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Termoinverz 01 Dhj 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten komplet pajisjet e punetorise zejtare-mekanike:
Torno Oerlikon 1975
Freze Imatec (gjermane)
Zdrukth Klopp (gjermane)
Prese hidraulike e modifikuar
Shpuese me tavoline Gude (italiane)
Shpuese me 6 koka Burgmaster (amerikane)
Aparat saldues me gjenerator-rotacion 10KW 375A (gjerman)
Aparat saldues me tel CO2 375A (gjerman)
Flakadan O2 me Acetilen
Sharre per profile Gude
Sharre per boshte me emolzion Huvema
Sharre Fortuna (gjermane)
si dhe vegla te tjera percjellese.

Te gjitha pajisjet jane ne gjendje te rregullt dhe te gatshme per pune.

Nuk shiten te ndara, por KOMPLET!

Per me teper, ju lutemi te kontaktoni ne numrin e poshteshenuar.

Faleminderit per mirkuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim