Maqinë për buk

Shitet nga: maqin 04 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Maqinë për buk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim