Maqin e Koreve

Shitet nga: Memet 19 Gsh 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqinen e koreve per kore te piteve bakllavave
ka shtes maqinen per paketim te koreve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim