Maqin per bluerjen e mishit dhe maqina per vakum

Shitet nga: maqina 25 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet maqina per bluarjen e mishit esht rostfrej poashtu e kam per shitje edhe maqinen per vakumimin e mishit dhe produkteve te tij ,Maqina osht prodhim gjerman me dy krih mundesh me vakumu e tipit Multivac
Ju mirpresim ne ket numer te telefonit
049 109330 si dhe ne numer te vales 044 402191
mund tna kontaktoni edhe ne viper
+38649 177 585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim