Maqin per me gry mishin

Shitet nga: sefket 12 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
maqin osht e re pak perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim