Maqin per mprehjen e Thikave,Spateve,ETj

Shitet nga: Minafir Berisha 29 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shite maqina per prehjen e thikave,sopatave etj ka keto dimenzione 61x11 cm eshte ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim