Maqina per dyer e dritare nga plastika komplet v..

Shitet nga: Selim Aykirca 10 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industrialeSHESIM MAKINA TE REJA PER DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C PLASTIKES ME

QMIME SHUME TE ARSYESHEM1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA ...................................
2.MAQINA NGJITESE (peglla...............................................................................
3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA..................................
4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE ..............................................
5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA.......................................................
6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA..................... 001

TE GJITHA MAQINT JANE TE REJA ME DY VJET GARANCION PER ME SHUME EJANI DHE NA VIZITONI NE PRIZREN. Ose ne Viber +37744126098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim