Maqina per pastrimin e xhamave

Shitet nga: Arben 10 Tet 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Bejme shitjen e maqinave per pastrimin e xhamave
Me dimenzjone prej 1300 e deri 2600 m
Dhe per mbushje me argon dhe maqinen Hotmel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim