Maqina per prerje te gurit.granitit etj

Shitet nga: Minafir Berisha 23 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet maqina per prerjen e gurit,granitit,qeramikave etj.Maqina esht me diamant dhe eshte qe lidhet me uj eshte me rym monofazor ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim