Mashin plastifikimi

Shitet nga: N.A 07 Dhj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Mashin plastifikimi e ardhur nga gjermania e re e pa perdorur me garancion Viber+38649510868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim