Mates digjital per cement

Shitet nga: Armend 13 Gsh 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes matesin digjital per cement 1000Kg
i ri. ky ne foto

viber.0038649340009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim