Mates digjital zhavori

Shitet nga: Armend 13 Gsh 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes matsin digjital te zhavorit 2m3 per betonjere komplet e re

viber.0038649340009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim