Mikser dhe makin per paketim urgjent

Shitet nga: Nuhija 06 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Mikser per ushqim per kafsh, Abrib, ngjites stiroporit dhe qeramikes, dhe per krejt materialet te thate. bashk me makin per paketim, gjysme automatike, me kapacitet 200 kile apo 8 thas. per nji ore bohet 40 thas apo 1000 kg. makina per paketim eshte automatike me peshore per majtjen e thasit. te interesuar let thirrin ne nr. 049 500 085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim