Mikser

Shitet nga: artan 26 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet mikseri ne gjendje shume te rregullte. ju mirepresimose ne viber +37744200514
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim