Patoners per Tepih

Shitet nga: Mejdini 13 Shk 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina shka silen tepison 4 metersh asht Patoners 4m me 280 naltsija me dy motora edhe per 10 Rolna te madhe tepison qitet asht prefek punon shum mir mundeni me pa vet ejami edhe binduni ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim