Per lope

Shitet nga: Sabo 21 Jan 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Per lopa.i ri esht.qmimi 230.tell 045450067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim