Perzierse betoni

Shitet nga: Armend 13 Gsh 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes perziersen e betonit 0.75m3 ne gjendje shum te mir prodhim gjerman e pershtatshme per beton gjysum terun
viber.0038649340009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim