Qekiq hidolik per makina gurthyse

Shitet nga: Morina Ali 01 Pri 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet

qekiq hidrolik HB12

16'600 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim