Sharr cirkulare per profila metalike dhe te drurit

Shitet nga: Bashkim Hoti Zinkunie 08 Pri 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
1x Kantelbach
1x Thomas
1x De walt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim